Współpraca

Preferuję książki w wersji tradycyjnej (papierowej). Posiadam również czytnik e-booków Prestigio, więc nie mam nic przeciwko recenzowaniu książek elektronicznych(w formacie mobi lub epub), jednak wolę książki tradycyjne. Nie mam też nic przeciwko audiobookom, więc gdy jakaś pozycja mnie zainteresuje to z wielką chęcią jej posłucham.

Istnieje również możliwość zorganizowania przeze mnie konkursu z Państwa pozycją

Pozycje oceniam ze względu na własny gust, a nie chęci przypodobania się wydawnictwu, choć zazwyczaj podchodzę do nich bardziej obiektywnie. Staram się dostrzec ich dobre i złe aspekty tak aby osoba czytająca recenzję mogła wyciągnąć własne wnioski.

Mój gust literacki jest bardzo szeroki. Jestem otwarta na nowe propozycje. Choć wiadomo, że niektóre gatunki czyta mi się lepiej. Literatura młodzieżowa, obyczajowa i romanse, ale jestem również otwarta na książki historyczne bądź science fiction.

Na przeczytanie i recenzję potrzebuję od kilku dni do miesiąca od otrzymania danej książki. Niestety w ciągu roku szkolnego ten czas jest ograniczony ze względu na dodatkowe obowiązki. Najlepszym wyjściem będzie określony czas (nie krótszy niż tydzień).

Książki recenzuję w kolejności jakiej zostały do mnie przysłane. Czasami może zaistnieć taka sytuacja, że będę potrzebowała dodatkowego czasu - wtedy oczywiście Państwa o tym poinformuję.

Zrecenzowane książki stają się moją własnością. 


Książki wysłane bez mojej zgody lub wiedzy nie zostaną zrecenzowane, ani odesłane. 

Kontakt:
przeczytajzakochajsie@gmail.comWspółpracuję z:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

My Library © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka